Na stadionie Stadion Feijenoord odbył się mecz pomiędzy Feyenoord oraz NEC Nijmegen: końcowy wynik 5-3

W dniu 2021-09-25 19:00 na stadionie Stadion Feijenoord odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 7 pomiędzy Feyenoord a NEC Nijmegen.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Feyenoord a NEC Nijmegen zakończyła się 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-3.

Gole strzelali: O. Kökçü 14' 1-0 L. Sinisterra 17' 2-0 M. Senesi M. Mattsson 32' 2-1 J. Okita C. Odenthal 44' 2-2 J. Okita C. Verdonk 74' 2-3 J. Vet G. Til 80' 3-3 O. Kökçü G. Til 89' 4-3 B. Linssen C. Dessers 90' 5-3 B. Linssen

Żółte kartki Feyenoord: Orkun Kökçü 55' Lutsharel Geertruida 90'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Mattijs Branderhorst 13' Iván Márquez 79'

Czerwone kartki Feyenoord:

Sędzią głównym tego spotkania był Joey Kooij, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Feyenoord stanie naprzeciw Slavia Praha, następne spotkania z drużynami Vitesse oraz Waalwijk natomiast NEC Nijmegen podejmie Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse oraz Twente.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Orkun Kökçü Mattijs Branderhorst stale zapewniają wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule, idealne asysty oraz bramki dodające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Feyenoord oraz NEC Nijmegen oraz ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Feijenoord.