Na obiekcie Mandemakers Stadion odbyło się spotkanie między Waalwijk i NEC Nijmegen zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2021-12-05 11:15 na stadionie Mandemakers Stadion rozegrał się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 15 pomiędzy Waalwijk a NEC Nijmegen.

Pierwsza część spotkania między Waalwijk a NEC Nijmegen zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Bruijn 16' 0-1 J. Odgaard 28' 1-1 I. Bel Hassani R. Kuijpers 90' 2-1 F. Stokkers

Żółte kartki Waalwijk: Sebbe Augustijns 54' Shawn Adewoye 62' Ayman Azhil 90'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Iván Márquez 47' Cas Odenthal 65' Calvin Verdonk 84'

Czerwone kartki Waalwijk:

Główny sędzia meczu to Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Waalwijk stawi czoła Twente, następne spotkania z drużynami Harkemase Boys i PSV Eindhoven. Kolejno natomiast NEC Nijmegen zmierzy się z PSV Eindhoven. Następne mecze zagra z drużynami Cambuur i GO Ahead Eagles.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące poczynania ligi Eredivisie. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Sebbe Augustijns Iván Márquez częstokroć zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki między graczami są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Waalwijk oraz NEC Nijmegen i ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Mandemakers Stadion.