Mecz NEC Nijmegen - Waalwijk, wynik końcowy 6-1

NEC Nijmegen - Waalwijk wynik 6-1.

Pierwsza część spotkania między NEC Nijmegen oraz Waalwijk zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 6-1.

W dniu 2022-11-13 11:15 na obiekcie sportowym Goffertstadion odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 14 pomiędzy NEC Nijmegen a Waalwijk.

Gole strzelali: D. Van den Buijs 4' 0-1 L. Dimata 38' 1-1 S. El Karouani 50' 2-1 M. Mattsson 73' 3-1 Pedro Marques 78' 4-1 J. Kramer E. Tavşan 88' 5-1 O. Tannane Pedro Marques 90' 6-1 J. Bruijn

Żółte kartki NEC Nijmegen: Souffian El Karouani 36'

Żółte kartki Waalwijk: Jurien Gaari 58' Vurnon Anita 90'

Czerwone kartki Waalwijk: Iliass Bel Hassani 11'

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Perez, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna NEC Nijmegen stanie naprzeciw Ajax, następne spotkania z drużynami Almere City FC oraz Vitesse natomiast Waalwijk zmierzy się z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami FC Volendam oraz GO Ahead Eagles.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania ligi Eredivisie. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Souffian El Karouani Jurien Gaari niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania nie są interesujące. Często zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazśledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. NEC Nijmegen oraz Waalwijk oraz ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Goffertstadion.