Feyenoord vs NEC Nijmegen, wynik spotkania: 2-0

Feyenoord vs NEC Nijmegen 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Feyenoord i NEC Nijmegen zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-01-25 20:00 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 18. Zmierzyły się Feyenoord i NEC Nijmegen.

Gole strzelali: J. Dilrosun 9' 1-0 M. Pedersen O. Kökcü 45' 2-0

Żółte kartki Feyenoord: Mats Wieffer 32'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Dirk Proper 40' Andri Fannar Baldursson 90'

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki NEC Nijmegen: Iván Márquez 45'

Główny sędzia meczu to Edwin Van de Graaf, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Feyenoord stawi czoła PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami NEC Nijmegen i Heerenveen. Kolejno natomiast NEC Nijmegen z GO Ahead Eagles. Następne mecze zagra z drużynami Feyenoord i Cambuur.

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące poczynania w lidze Eredivisie. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Mats Wieffer Dirk Proper bardzo często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Walki między piłkarzami bywają nader zażarte, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że spotkania męczą fana. Natrafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, ostre faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Feyenoord i NEC Nijmegen i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Feijenoord.