Na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion dnia 2023-02-19 19:00 odbyło się spotkanie między Excelsior oraz NEC Nijmegen zakończone wynikiem 0-3

Po pierwszej połowie meczu między Excelsior oraz NEC Nijmegen wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-02-19 19:00 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy Excelsior a NEC Nijmegen.

Gole strzelali: M. Mattsson 44' 0-1 C. Verdonk S. El Karouani 73' 0-2 A. Musaba 85' 0-3 C. Verdonk

Żółte kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 35' Redouan El Yaakoubi 47' Nathan Tjoe-A-On 87'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Philippe Sandler 29' Calvin Verdonk 81'

Czerwone kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 47'

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Excelsior zmierzy się już z Groningen, następne spotkania z drużynami Sparta Rotterdam oraz Emmen natomiast NEC Nijmegen zmierzy się z FC Volendam. Następne mecze zagra z drużynami Ajax oraz Utrecht.

Coraz częściej wierni kibice śledzą starcia ligi Eredivisie. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Redouan El Yaakoubi Philippe Sandler wielokrotnie serwują fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Zmagania między graczami z ligi są nieustępliwe, nie często okazuje się, że zmagania nudzą fana. Zdarzają się bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, idealne asysty czy gole, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Eredivisie. Excelsior oraz NEC Nijmegen oraz ich udział w Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.