Back to Top

NEC Nijmegen vs PEC Zwolle wynik 2-2

Spotkanie NEC Nijmegen vs PEC Zwolle, wynik końcowy 2-2

Wczorajszy wieczór na stadionie Goffertstadion stał pod znakiem emocjonującego starcia pomiędzy drużynami NEC Nijmegen i PEC Zwolle. Mecz zakończył się remisem 2-2, a widowisko dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów. Już od pierwszej połowy rywalizacja była zacięta, a wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę dla drużyny PEC Zwolle. Ostatecznie żadna z ekip nie zdołała wygrać, co sprawia, że emocje związane z tą konfrontacją pozostaną długo w pamięci fanów piłki nożnej.

Mecz pomiędzy Fortuna Sittard vs NEC Nijmegen, wynik 1-1

Dnia 2024-04-02 19:00 na obiekcie Fortuna Sittard Stadion odbyło się spotkanie między Fortuna Sittard oraz NEC Nijmegen zakończone wynikiem 1-1

W sobotni wieczór na Fortuna Sittard Stadion odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i NEC Nijmegen. Pomimo zaciętej rywalizacji na boisku, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Mecz ten miał miejsce kilka dni temu, 2 kwietnia 2024 roku, o godzinie 19:00, w ramach 28. kolejki Eredivisie.

Mecz pomiędzy Vitesse - NEC Nijmegen 0-3

Dnia 2024-04-07 10:15 na stadionie GelreDome miało miejsce spotkanie Vitesse vs NEC Nijmegen zakończone wynikiem 0-3

W ostatnim starciu Eredivisie, drużyna Vitesse podejmowała u siebie rywali z NEC Nijmegen w meczu pełnym emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, to goście okazali się skuteczniejsi, zdobywając trzy bramki w drugiej połowie i zapewniając sobie pewne zwycięstwo 3-0. Spotkanie odbyło się w GelreDome, a kibice obu drużyn mieli okazję zobaczyć niezwykle widowiskowe widowisko piłkarskie.

Mecz NEC Nijmegen kontra PSV Eindhoven, wynik końcowy 3-1

NEC Nijmegen - PSV Eindhoven, wynik meczu 3-1

W niedzielnym starciu ekip z Eredivisie, drużyna NEC Nijmegen podejmowała u siebie zespół PSV Eindhoven. Mecz, który odbył się 30 marca o godzinie 15:30 na Goffertstadion, obfitował w emocje i widowiskowe akcje. Ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ale po zmianie stron to NEC okazało się skuteczniejsze, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 27. kolejce ligowej rywalizacji.

Utrecht vs NEC Nijmegen, wynik końcowy 1-0

Utrecht vs NEC Nijmegen, wynik spotkania - 1-0

Wczorajszy mecz w ramach 26. kolejki Eredivisie pomiędzy drużynami Utrecht i NEC Nijmegen na Stadionie Galgenwaard zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Bramkę na wagę trzech punktów dla Utrecht zdobył zawodnik w drugiej połowie, ustalając tym samym wynik 1-0. Spotkanie nie obfitowało w wiele bramek, a obie drużyny musiały zadowolić się remisowym wynikiem 0-0 na przerwie. Ostatni gwizdek arbitra rozbrzmiał o godzinie 16:00 czasu lokalnego, czyli ponad godzinę temu.

Mecz pomiędzy FC Volendam - NEC Nijmegen, wynik końcowy 2-5

Spotkanie FC Volendam - NEC Nijmegen zakończone wynikiem 2-5

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami FC Volendam i NEC Nijmegen, które odbyło się trzy dni temu na Kras Stadion. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny NEC Nijmegen 5-2, po tym jak już na przerwę schodzili prowadząc 3-0. Wynik ten potwierdza dominację gości nad gospodarzami w tej potyczce, która na pewno pozostanie w pamięci kibiców obu klubów.

Mecz NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam, wynik końcowy 2-0

Dnia 2024-02-24 20:00 odbyło się spotkanie NEC Nijmegen vs Sparta Rotterdam: wynik 2-0

W meczu Eredivisie pomiędzy NEC Nijmegen a Spartą Rotterdam, który odbył się 24 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 w Goffertstadion, to drużyna gospodarzy świętowała zwycięstwo 2:0. Wynik na przerwę wskazywał również na prowadzenie NEC Nijmegen 2:0, czyniąc ten mecz pełnym emocji i skuteczności. To starcie, mimo że odbyło się kilka dni temu, nadal pozostaje tematem gorących dyskusji wśród fanów piłki nożnej.

Ajax - NEC Nijmegen, wynik 2-2

Na obiekcie Johan Cruijff Arena odbyło się spotkanie Ajax - NEC Nijmegen zakończone wynikiem 2-2

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku o godzinie 13:30, w ramach 22. kolejki Eredivisie, miało miejsce emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Ajax i NEC Nijmegen. Mecz rozegrany w Johan Cruijff Arena zakończył się remisowym wynikiem 2-2, po tym jak wynik na przerwę wskazywał prowadzenie 1-0 dla jednej z ekip. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania!