NEC Nijmegen kontra Feyenoord, wynik meczu - 1-4

NEC Nijmegen kontra Feyenoord 1-4.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy NEC Nijmegen i Feyenoord wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-01-23 11:15 na obiekcie sportowym Goffertstadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 20 pomiędzy NEC Nijmegen a Feyenoord.

Gole strzelali: L. Schöne 17' 1-0 O. Kökçü 32' 1-1 O. Kökçü 53' 1-2 B. Linssen A. Jahanbakhsh 64' 1-3 G. Til 90' 1-4 J. Toornstra

Żółte kartki NEC Nijmegen:

Żółte kartki Feyenoord:

Czerwone kartki NEC Nijmegen: Iván Márquez 87'

Czerwone kartki Feyenoord:

Główny sędzia spotkania to Paulus van Boekel, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu NEC Nijmegen stawi czoła PEC Zwolle, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles i Heerenveen a Feyenoord z Sparta Rotterdam. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i Cambuur.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą starcia w lidze Eredivisie. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi raz za razem serwują pierwszorzędnym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, widowiskowe bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak NEC Nijmegen i Feyenoord w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Goffertstadion.