FC Volendam - NEC Nijmegen, wynik meczu - 1-4

Po pierwszej połowie spotkania między FC Volendam oraz NEC Nijmegen wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Dnia 2022-08-14 10:15 na stadionie Kras Stadion rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły FC Volendam i NEC Nijmegen.

Gole strzelali: D. van Mieghem 11' 1-0 B. Benamar E. Tavşan 17' 1-1 M. Duelund O. Tannane 19' 1-2 Pedro Marques M. Duelund 76' 1-3 L. Schöne J. Bruijn 90' 1-4 M. Duelund

Żółte kartki FC Volendam: Daryl van Mieghem 34' Carel Eiting 56'

Żółte kartki NEC Nijmegen:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny arbiter spotkania to Ingmar Oostrom, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu FC Volendam stawi czoła Twente, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i Sparta Rotterdam a NEC Nijmegen podejmie Groningen. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i Heerenveen.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Eredivisie. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Daryl van Mieghem systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki między graczami są bardzo zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. FC Volendam oraz NEC Nijmegen jak ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Kras Stadion.