Dnia 2021-10-02 19:00 na stadionie Fortuna Sittard Stadion miał miejsce mecz pomiędzy Fortuna Sittard oraz NEC Nijmegen zakończony wynikiem 1-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fortuna Sittard a NEC Nijmegen wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2021-10-02 19:00 na stadionie Fortuna Sittard Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 8 pomiędzy Fortuna Sittard a NEC Nijmegen.

Gole strzelali: J. Okita 21' 0-1 B. van Rooij E. Tavsan 26' 0-2 J. Okita M. Seuntjens 34' 1-2 J. Bruijn 52' 1-3 J. Okita

Żółte kartki Fortuna Sittard: T. Tekie 37' R. Johansson 85'

Żółte kartki NEC Nijmegen: C. Odenthal 41' J. Bruijn 45'

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeroen Manschot, Netherlands. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Fortuna Sittard stawi czoła Cambuur, następne spotkania z drużynami Willem II oraz FC OSS. Kolejno natomiast NEC Nijmegen z Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami Twente oraz Capelle.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. T. Tekie C. Odenthal nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki pomiędzy drużynami są bardzo zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania usypiające. Bardzo często obserwujemy brutalne faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe ligi Eredivisie. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Fortuna Sittard i NEC Nijmegen z ligi Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Fortuna Sittard Stadion.