Mecz między Groningen oraz NEC Nijmegen dnia 2022-03-12 17:45 na obiekcie Euroborg - 4-3

Groningen vs NEC Nijmegen wynik spotkania 4-3. W dniu 2022-03-12 17:45 na stadionie Euroborg odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 26 pomiędzy Groningen a NEC Nijmegen.

Pierwsza połowa meczu między Groningen i NEC Nijmegen zakończyła się wynikiem 2-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-3.

Gole strzelali: M. de Leeuw 2' 1-0 A. Akman 13' 1-1 J. Larsen 22' 2-1 L. Duarte L. Schöne 29' 2-2 M. Mattsson 32' 2-3 R. Postema 80' 3-3 D. Dankerlui R. Postema 90' 4-3

Żółte kartki Groningen: Jørgen Strand Larsen 17' Mo El Hankouri 60' Laros Duarte 75' Daleho Irandust 87'

Żółte kartki NEC Nijmegen:

Czerwone kartki Groningen:

Czerwone kartki NEC Nijmegen: Souffian El Karouani 17'

Sędzią głównym tego spotkania był Sander van der Eijk, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Groningen stawi czoła Utrecht, następne spotkania z drużynami Ajax oraz Heerenveen natomiast NEC Nijmegen z Sparta Rotterdam. Następne mecze zagra z drużynami Cambuur oraz Twente.

Wielu kibiców z zapałem śledzi ekscytujące poczynania ligi Eredivisie. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Jørgen Strand Larsen wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Stale zdarzają się ostre faule, przepiękne asysty czy gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż spotkania nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Groningen i NEC Nijmegen jak ich udział w Eredivisie gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Euroborg.