NEC Nijmegen kontra FC Volendam, wynik meczu: 3-3

W meczu zakończonym remisem 3-3 drużyny NEC Nijmegen i FC Volendam zapewniły kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się w Goffertstadion, było częścią 11. kolejki Eredivisie. Wynik na przerwę był remisowy 1-1, a po pełnym napięcia czasie regulaminowym nie padły już żadne bramki. Sędzią głównym tego widowiska był Jochem Kamphuis z Holandii.

Emocjonujący remis 3-3 między NEC Nijmegen a FC Volendam

Dzisiaj na stadionie Goffertstadion odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami NEC Nijmegen i FC Volendam w ramach 11 kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się wynikiem 3-3 po niesamowitym widowisku, które przyciągnęło uwagę wszystkich kibiców obu drużyn.

Pierwsze emocje pojawiły się już w 6. minucie, kiedy to Koki Ogawa z drużyny NEC Nijmegen otworzył wynik meczu, zdobywając bramkę po asyście . Jednak już w 34. minucie R. Mühren z FC Volendam doprowadził do wyrównania, ustalając wynik na 1-1 na przerwę.

Druga połowa również dostarczyła kibicom wiele emocji. M. de Haan z drużyny FC Volendam strzelił bramkę w 78. minucie, jednak drużyna NEC Nijmegen nie poddała się. W doliczonym czasie gry M. Mattsson wyrównał wynik na 2-2, a już wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Jednak w ostatnich chwilach gry C. Twigt ponownie wprowadził FC Volendam na prowadzenie, strzelając bramkę na 2-3. Sytuacja wydawała się beznadziejna dla gospodarzy, ale w ostatniej akcji meczu Koki Ogawa zdobył swoją drugą bramkę, doprowadzając do niezwykłego remisu 3-3.

Mecz był bardzo zacięty, a zawodnicy obu drużyn prezentowali wysoki poziom gry. Należy także wspomnieć o liczbie kartek, które zostały pokazane przez sędziego Jochem Kamphuisa. Zarówno drużyna NEC Nijmegen, jak i FC Volendam otrzymały kilka żółtych kartek, a Elayis Tavsan został ukarany czerwoną kartką już w 38. minucie.

Obydwie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, co daje nadzieję kibicom na kolejne emocjonujące mecze w Eredivisie. Dla NEC Nijmegen kolejnymi przeciwnikami będą Twente, GO Ahead Eagles oraz Ajax, natomiast FC Volendam zmierzy się z zespołami Sparta Rotterdam, Excelsior Maassluis oraz AZ Alkmaar.